Slide
Gölgelendirme
Teknolojisi
Gölgelendirme sektöründe en güncel teknolojiler
2021'de Mobil Aplikasyonumuzla Hizmetinizdeyiz
bize ulaşın
Slide gölgelendirme pergola mobil uygulama

Persan Group Hakkında

Persan Group olarak dış mekan konforunu ve gölgelendirme çözümlerini destekleyen sahip olduğumuz geniş ürün üretim portföyü ile gurur duyuyoruz. Ürün portföyümüz konut ve ticari projeleri barındıran akıllı çatı,pergolalar, tenteler ve cam sistem modellerinden oluşmaktadır. Çeşitli hava koşullarında optimum konfor sağlayan ve birlikte kullanılabilen uyumlu ürünler üreterek çözümler buluyoruz.

 

Aldığımız Uluslararası ISO 9001 ve CE STANDARD sertifikası, sistemlerimizi dünyanın her yerindeki satış noktalarına tedarik etmemize olanak tanır. 25 yıllık üretim ve 10 yıllık kurumsal deneyimimiz ile Dünya çapında üstün kaliteli teras ve güverte sistemleri dağıtma misyonumuzu, küresel standartlara dayalı geri bildirimlere dikkat ederek yerine getiriyoruz. Sektördeki mevcut konumumuz, 45 farklı ülkedeki satış noktaları 600’ün üzerinde ortaklık fırsatına ulaşmamızı sağladı.

 

Tam donanımlı sistemlerimiz, hızlı ve sağlam proje çözümleri sağlamak için kuruluma hazır olarak gelir. Geri bildirimlerimizi ciddiye alarak, müşterilerimizin her adımında desteklemeyi ve iş ilişkilerimizin deneyimi boyunca güvenilir ortaklık sağlamayı hedefledik. Böylelikle yaratıcı fikirlerimizi güçlendiriyor, üretim ve montaj aşamalarında etkili çözümler buluyoruz. Dış mekânların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan imalatımızı geliştirip ve güçlendirerek, hep birlikte Dünya’nın doğal çevresine iz bırakmaya devam ediyoruz.

Persan Group yılların bilgi birikimi ile en kaliteli bileşenleri kullanmak suretiyle gölgelendirme sistemlerinde üst düzey çözümler sunmaktadır.

Değerlerimiz

Tüm sistemlerimiz açılır kapanır olmakla beraber, uzaktan kumanda veya buton yardımı ile kolayca çalıştırılabilir.

Persan Group ürünleri, uzun ömürlü bir sistem için yüksek kaliteli alüminyum ve paslanmaz çelik bileşenler kullanarak tamamen Türkiye’de üretilmektedir. Pergola sistemleri, yüksek hızdaki rüzgarlara dayanacak ve kar yüklerini koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Pergola modellerimiz ve ayrıca akıllı çatı sistemimiz, avlular, güverteler, verandalar, giriş yolları, yüzme havuzları, restoranlar ve kolay entegrasyon sağlayan diğer ticari yerler gibi herhangi bir açık hava alanı için idealdir. Açık havada bir iç mekan atmosferi elde etmek için kurulum. Herhangi bir mimari stili tamamlayacak çeşitli renkler, malzemeler ve kaplamalar mevcuttur; üniteler ayrıca bağımsız modeller olarak üretilebilir veya çevredeki alanları iyileştirmek için doğrudan mevcut yapılara bağlanabilir.

Persan Tanıtım Videosu

giyotin cam sistem

tüm soru ve teklif talepleriniz için bize ulaşın

tüm soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin